Kategoria diskutim:Fizikë

There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi kategorinë Fizikë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

të gjithë artikujt të zhvendosen te Kategoria Fizika / ndoshta mundet dikush me robot ta bëj —bet_0 2006 Janar 11 22:38 (UTC)

Return to "Fizikë" page.