Laçe

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës
(Përcjellë nga Lace)

41°44′34″N 20°19′56″E / 41.7427°N 20.3323°E / 41.7427; 20.3323

Laçe
Noimage.png

Laçe është një fshat në komunën Fushë-Çidhënrrethin e Dibrës.

Gjeografia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Historia Redakto

Shih dhe këtë Redakto


Lidhje të jashtme Redakto