Lawrence Harvey Zeiger lindi më 19 Nëntor, 1933. Është një aktor amerikan.

Larry King
Larry King by Gage Skidmore 2.jpg
King, 2017
Informacione personale
Vendlindja Brooklyn, Nju Jork, SHBA

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Larry King – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.