Liqej është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Liqen.

Liqej
Liqen
Fshat
Popullsia
 • Gjithsej318 [1]

Shih dhe këtë

Redakto

Burimet

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto