Maxhunaj është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Maxhunaj
Fshat
Vendndodhja
Maxhunaj is located in Kosova
Maxhunaj
Maxhunaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 549 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 47′ 6″ Veri

21° 1′ 13″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto