Mihaliqi (Vushtrri)

fshat në Kosovë

Mihaliq është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Mirash.

Mihaliq
Mirash
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto