Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural e Shqipërisë

Koordinatat: 41°19′36″V 19°49′6″L / 41.32667°V 19.81833°L / 41.32667; 19.81833

Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural është një ministri e qeverisë së Republikës së Shqipërisë.

Society.svg Ky artikull në lidhje me Politika është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.