Ndërmjetës

fshat në Shqipëri

Ndërmjetës është një fshatkomunën Prezërrethin e TiranësShqipërisë. Është fshati më i vogël i komunës Prezë por më i bukuri nga 7 fshatrat e tij. Rrethohet nga 2 lumenj dhe ka vetëm 1 dalje. Banorët e tij janë shumë mikpritës dhe të thjeshtë[1]


Shih edheRedakto


ReferimeRedakto

  1. ^ "FLETORJA ZYRTARE E REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË" (PDF). www.qbz.gov.al. 1 shtator 2014. Marrë më 20 dhjetor 2017. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)