Një natë me mot të kthjellët

Një natë me mot të kthjellët është një film i shkurtër (14') prodhuar në vitin 2010. [1]

SkenariRedakto

Historia e një çifti e cila zhvillohet brenda një nate, si një përballje e tyre me heshtjen.

Regjisori dhe ekipiRedakto

ReferimeRedakto

  1. ^ Katalog festivali i 13-të i Filmit Shqiptar (2012) nga Qendra Kombëtare e Filmit