Njësia administrative Patos

njësi administrative në Shipëri, në Qarkun Fier
Njësia administrative Patos
Administrimi
Shteti Shqipëria
Bashkia Bashkia Patos
Të dhënat bazë
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Njësia administrative Patos është një njësi administrativ në Shqipëri, në Bashkinë e Patosit.[1]

VendbanimetRedakto


BurimetRedakto

  1. ^ "Kopje e arkivuar" (PDF). Arkivuar nga origjinali (PDF) më 24 shtator 2015. Marrë më 4 nëntor 2018. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto