Njësia administrative Shëngjergj

Coordinates: 41°12′N 20°36′E / 41.20°N 20.6°E / 41.20; 20.6

Njësia administrative Shëngjergj është një njësi administrative në Bashkinë TiranëShqipëri.[1]

Njësia administrative Shëngjergj

VendbanimetRedakto

BurimetRedakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 24 prill 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto