Njësia administrative Shalë

Coordinates: 42°11′N 19°29′E / 42.18°N 19.48°E / 42.18; 19.48

Njësia administrative Shalë është pjesë përbërëse e Bashkisë Shkodër, në Shqipëri që me reformën territoriale të vitit 2015.[1]

Njësia administrative Shalë
Location of {{{official_name}}}

VendbanimetRedakto


BurimetRedakto

  1. ^ "Ligji nr. 115/2014" (PDF). Arkivuar nga origjinali (PDF) më 24 shtator 2015. Marrë më 21 prill 2018. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto