Thone se ne nje nga librat e nje francezi para dokumentimit te gjuhes shqipe jane permendur disa nga emrat e shqiptareve dhe nje nder ta ishte FLOKARTI

Fitilat kesaj pune ia paskam ndezur me (Krijuar më 31 Janar 2009 në 01:04)

Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
sq-5 Ky përdorues komunikon në nivel profesional në gjuhën shqipe.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
it-3 Questo utente può contribuire con un Italiano di livello avanzato.
Shqiponja dykrenare Ky përdorues vjen nga Shqipëria