Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 213.163.97.20. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Gresa Geci 01.01.1996.Gresa geci is 14 years old.She is in "Hasan Prishtina" school her class is 9/4(L).She has a wonderful family and she love her friends.Her favourite actorss are Zac Efron and Vanessa Hudgens.She likes palying basketball and she is on her school team.She like listening music REP and R&B.Her favourite singers are:Lil Wayne,Florida,Chris Brown,Sido,Culcha Candela,Mr.Reflex,Rihanna,Beyonce,Snopp Dogg,T.I,Timbaland etc...