Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 61.32.46.3. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Human-process-stop.svg

Stop me vandalizmin në Artikull ose në Faqet e Përdoruesve tjerë. Ky është paralajmërimi i fundit për ju, ju i keni shkelur një ose më shumë rregulla të Wikipedisë shqipe. Herën tjetër që ju do të redaktoni si vandal do të perballeni me humbjen e të drejtës së redaktimit.

--Mikullovci 15 Qershor 2010 22:04 (CEST)