Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 85.214.73.63. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Po te ishe aq trim ti do te thoje emrin tani dhe jo te fshiheshe si qen rrugesh injorant dreqi, me jep emrin dhe adresen dhe vij une aty te me fusesh plumbin.Idiot.--Elio96 9 Qershor 2010 20:17 (CEST)