Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Albanau~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Arkiva


Siç po duket asgjë nuk po shihetRedakto

Duke ja shtruar një pyetje Hipit më ra rasti të shohë një "vërejtje" për përdoruesin Telex. Unë pak a shumë e kam përcjellur veprimtarin e tij edhe në projektet tjera në fund të fundit puna e tij është "Siç po duket asgjë nuk po shihet". Do të ishte mirë nëse krijon një projekt Iliria në gjuhën Suedeze ata janë simpatitues të Ilirisë dhe dëshirojnë të jenë më të informuar për fiset ilire. --Armendi 2006 Maj 8 23:42 (UTC)

Llogaria juaj do të riemërohetRedakto

20 mars 2015 09:17 (CET)

RenamedRedakto

19 prill 2015 13:38 (CEST)