Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Bresta. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Wikipedia:Babel
aln Ky përdorues âsht folës amtar i gegnishtes.
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
de-5 Dieser Benutzer beherrscht die deutsche Sprache wie ein professioneller Schreiber.
sr-4 Овај корисник течно говори српски језик.
hr-3 Ovaj korisnik vrlo dobro govori hrvatski jezik.
bs-3 Korisnik dosta dobro govori bosanski jezik

Çka është kjo?Redakto

Çka është kjo [1]?--Kurreshtja 9 Korrik 2009 01:56 (CEST)

Për çka e ke fjalën?--bresta 12 Korrik 2009 20:19 (CEST)

KosovaRedakto

Ju lutem, jepni kontributin ose vërejtjet tuaja lidhur me përsosjen e artikullin për Kosovën!--Getoar TX 12 Korrik 2009 01:32 (CEST)