Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Codeks. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Logo errorRedakto

Thanks for the explanation, I noticed you also on roa-tara Wiki (italian dialect wiki), but also on sängö wiki (afrikan lanuage). They are two different languages, how does you make to speak and write on they two languages? -- Tfts · (Diskutim) 13 tetor 2011 19:43 (CEST)