Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin CommonsDelinker. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

You deleted the images of Albanian soldiers that I uploaded.Redakto

Hey Delinker, please do not remove pictures of people from: "File: Agim Ramadani– KATANA.jpg", "File: Bekim Berisha–Abeja.jpg", "File: Ilir Konushevci.jpg, File: Sali Çekaj.jpg, and others because it is a copyright infringement. 37.26.97.90 30 tetor 2021 11:45 (CEST)