Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Eniisi Lisika. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Hello. Hallo.Redakto

Deutsch

Ich verstehe die Albanische Sprache ganz nicht. Um sich mit mir zu unterhalten, bitte verwenden Sie Deutsch oder Englisch (es ist auch möglich, auf Russisch mit mir zu sprechen, wenn Sie diese Sprache kennen).

English

I absolutely do not understand the Albanian language. In order to contact me, please use German or English (if you know Russian, it is also possible to talk to me using this language).