Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Escarbot. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Escarbot!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Escarbot, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--බම්බි 22 Mars 2011 21:49 (CET)
Robot Interwiki
Ce robot est uniquement destiné à faire des interwikis.
Dresseur : Vargenau
Date d'autorisation : 24 août 2006
Laissez vos commentaires sur ma page de discussion. Merci.
Interwiki Robot
This robot is only used to make interwiki links.
Owner: Vargenau
Authorization date: 24 August 2006
Please leave your comments (in French or English) on my French talk page. Thank you.