Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Johannnes89. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Hi @Johannnes89 sie kommen aus dem deutschen Wikipedia

ich hab’s gesehen sie haben ein Spam auf den Artikel Xsoundbeatz (producent shqiptar) gegeben ?

den Artikel hab ich selbst von mazedonischen Wikipedia übersetzt denn ich da auch gesehen hab das sie auch ein Spam gegeben habt auf mazedonische Wikipedia was ist der Problem hier das sie Spam auf diesen Artikel gibt Valentinoshabani (diskutimet) 23 nëntor 2022 16:36 (CET)Reply[përgjigjuni]

You didn't just innocently translate an article. Your account is the new sockpuppet of Xsoundbeatz (or a person close to him), trying again and again to spam yourself to Wikipedia, see already deleted articles Xsoundbeatz and Xsoundbeatz (producent). That's why this „new“ account was wondering about the deletion of previous articles [1]. Johannnes89 (diskutimet) 23 nëntor 2022 17:00 (CET)Reply[përgjigjuni]
Wieso schreiben sie englisch @Johannnes89 schreib doch mal deutsch alter wieso gibts du jedes Mal Spam was ist hier des Problem
ich hoffe das wird jetzt von ein Administrator gesehen und dann wirst du hier gesperrt.. weil ich hab’s gesehen du hast auch in Mazedonische Wikipedia ein Spam gehen aber doch der Administrator hat es dir richtig geantwortet.. das selben wirst du auch hier kriegen. Grusssi 😘 Valentinoshabani (diskutimet) 23 nëntor 2022 17:13 (CET)Reply[përgjigjuni]