Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Le Pied-bot~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

This user has been given bot status. Dori | Diskuto 2 Qershor 2007 14:46 (UTC)

Llogaria juaj do të riemërohetRedakto

20 mars 2015 09:31 (CET)

RenamedRedakto

19 prill 2015 13:45 (CEST)