Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin MitBlume. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Paralajmërim

  Mirësevini në Wikipedia! Edhe pse çdokush është i mirëpritur të bëjë redaktime ky veprim qe heq Katedralen Ngjallja e Krishtit nga stampa nuk eshte konstruktiv.-- Euriditi  28 tetor 2019 11:58 (CET) }}Reply[përgjigju]