Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Niki007. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Niki007

Përshëndetje Niki007! Jam fillestar e nuk po di me vendose foto ne nje diskutim qe kam hape une me titull Rragam, nëse mund të më ndihmosh, faleminderit e punë të mbarë.--Hxhrnt 23 Qershor 2010 00:15 (CEST)

Ciao. Solo per curiosità, fino a quando starai su Wiki oggi? --Tirana1 24 nëntor 2011 18:38 (CET)Reply

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren --OlsiBot (diskutimet) 16 shtator 2015 05:22 (CEST)Reply

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren --OlsiBot (diskutimet) 16 shtator 2015 05:24 (CEST)Reply