Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Russavia. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Welcome to my talk pageRedakto

Please leave any messages for me here, or feel free to email me. Russavia (diskutimet) 19 qershor 2012 12:45 (CEST)

RE: File:Edmond Panariti.jpgRedakto

Hello Russavia, thanks for uploading the picture. I just deleted the local one with the same name, so that the file from Commons will replace it. -- Euriditi  9 shtator 2013 20:25 (CEST)