Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Seemitfe. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Creating articles about animals on the Albanian Wikipedia Redakto

Sincere Seemitfe,

I am from the user group 'Shared Knowledge' from neighboring Macedonia and I have a request for you. This year, according to our annual plan, we have an objective named "Skopje Zoo QR coding" and it is about installing QR plaques at every animal habitat. Skopje Zoo has 88 habitats and the QR plaques will be in three codes representing three Wikipedias: Macedonian, Albanian and English. I have noticed that about 50 animals, living in our Zoo, do not have an article on the Albanian Wikipedia. Can you do us a favor and fill some lacking articles in order to have complete language QR plaques? If you give us a positive answer, I will send you a list of the animals, listed as titled in the English Wikipedia.

Thanks in advance,Dandarmkd (diskutimet) 21 qershor 2021 14:09 (CEST)Reply[përgjigju]