Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Sokol Marku. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pa licensëRedakto

Skeda:Logo shqip.png

Tung Sokol.

Figura për shërbimin gjeologjik shqiptar është e palicensur, dhe duhet të griset pasi që bën pjesë në kategorin e logove, këtë do ta ngarkoj përsëri , me një licensë.--Liridon  27 Korrik 2009 22:32 (CEST)

Tani e kam zëvendësuar me këtë skedë , shpresoj të më kuptosh për këtë.--Liridon  27 Korrik 2009 22:36 (CEST)