Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin SomeHuman. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

PLEASE DESTROY MY ′Përdoruesi:SomeHuman′, AND DESTROY ′Përdoruesi diskutim:SomeHuman′.

I NEVER HAD, AND NEVER WILL HAVE, ANY BUSINESS ON THIS WIKIPEDIA,. I CAN NOT APPRECIATE USELESSLY EMBEDDING OR COPYING DATA FROM ANOTHER WIKIMEDIA TO THIS ONE, AND THUS CAUSING MY RECEIVING OF MESSAGES TO READ.

SomeHuman (diskutimet) 22 tetor 2018 18:44 (CEST)Reply