Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Thecheesykid. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Notë: Të ndjehen të lirë për të postuar diçka për mua, unë do të dëgjojnë për të gjithë. Ju lutemi të supozojmë se, nëse unë kam bërë diçka të gabuar, se unë jam pafundësisht keq dhe asnjëherë nuk do të bëjë kurrë atë përsëri! :)“

ThatOlCheesyDude


Zotri ThecheesykidRedakto

I nderuari Thecheesykid une i qmoj kontributet tuja ju lutem reth redaktimit të Filmit Saw IV ky redaktim nu ka anje vrejte rreth. Ky redktimt te tij ësht i nje informacion i rendsishem per ata që viztojën Wikipdian dhe kë tu unë nuk shikoj asnjë far lloj vadalizmi.

Me Nderime Goldberg08-J.R.