Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Tieum p. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Bonjour ! / Hello!
Bienvenue sur la page de discussion de Tieum_p
Welcome on Tieum_p's discussion page
  • Mon compte principal est sur la Wikipédia française. Merci de me laisser un message, en français ou en anglais, là-bas.
  • My main account is on french Wikipedia. Please leave me a message there. You can write either in English or French.