Panariti (Skrapar)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Panariti është një fshat në Shqipëri...

Panariti
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedaktoLidhje të jashtmeRedakto