Hape menynë kryesore

Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.

Paris Hilton (2005)

Paris Whitney Hilton lindi më 1981New York City, New York, ShBA. Është një këngtare dhe aktore amerikane.