Peter New lindi më 30 tetor, 1971. Është një aktor dhe komedian kanadian.

Peter New
U lind në30 tetor, 1971
TitulliNew, 2014

Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.