Petrova (Prizren)

fshat në Kosovë

Petrovë është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Therandë dhe Livadhi.

Petrovë
Therandë
Livadhi
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto