Qepekçelia
Fshat
Vendndodhja
Qepekçelia is located in Maqedonia e Veriut
Qepekçelia
Qepekçelia
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Karbincë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 600 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2207
Prefiksi (+389) 032
Targa ST
Koordinatat 41° 46′ 44″ Veri

22° 19′ 49″ Lindje

Popullsia 9 banorë (2002)