Qerreti (Gjakovë)

fshat në Kosovë

Qerret është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Qerret
Fshat
Vendndodhja
Qerret is located in Kosova
Qerret
Qerret
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 20′ 24″ Veri

20° 16′ 1″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto