Rebecca Blank

ekonomiste amerikane

Rebecca Blank (e lindur më 19 shtator, 1955, në Columbia) është një akademike, ekonomiste dhe shkrimtare nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Rebecca Blank
Rebecca Blank official portrait.jpg
Lindi më (1955-09-19) 19 Shtator, 1955 (65 vjeç)
Nënshtetësia Amerikane

BiografiaRedakto

ReferimetRedakto