Reka (Kaçanik)

fshat në Kosovë

Rekë është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Malisht dhe Malësi.

Rekë
Malësi
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto