Shala (Vushtrri)

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Shalca)

Shalë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Shalës.

Shalë
Shalës
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto