Sose Muhadri gazetare pranë gazetes Bota Sot [1], shqiptare nga Kosova.

Sose Muhadri
Emri Sose
Mbiemri Muhadri
Kombësia shqiptare
Shtetësia kosovare, jugosllave
Profesioni gazetar Bota sot logo.gif

Burimi i të dhënaveRedakto

  1. ^ "MEDIA CONTACT LIST". Arkivuar nga origjinali më 18 prill 2011. Marrë më 30 dhjetor 2009. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)