Ndryshimi mes inspektimeve të "Punë dhe ditë"

v
r2.7.1) (roboti shtoj: an:Os Treballos y os Días
v (r2.7.1) (roboti shtoj: uk:Роботи і дні)
v (r2.7.1) (roboti shtoj: an:Os Treballos y os Días)
[[Category:Dokumente historike]]
 
[[an:Os Treballos y os Días]]
[[bg:Дела и дни]]
[[br:Al Labourioù hag an Deizioù]]
48.038

edits