Ndryshimi mes inspektimeve të "Grammy Award"

73 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.7.1) (roboti shtoj: yo:Ẹ̀bùn Grammy)
Grammy vlen si shpërblimi më i larti për artistët dhe xhiruesit.
 
Shfaqja e këtij shpërblimi transmetohet nga [[CBS]].Per vitin 2011,ceremonia e ndarjes se cmimeve u mbajt ne "Nokia Theatre".
 
== Lidhje të jashtme ==
37

edits