Dallime mes rishikimeve të "Arben Derhemi"

22 bytes added ,  9 vjet më parë
v
r2.7.3) (roboti shtoj: pl:Arben Derhemi
No edit summary
v (r2.7.3) (roboti shtoj: pl:Arben Derhemi)
- Narrator i mbi 4000 filmave dokumentar në televizionin Vizion Plus dhe platformave digitale TRING dhe DIGIT-ALB.
- Rrëfimtar i mbi 200 dokumentarëve televiziv TUNEL të gazetarit Fatos Baxhaku dhe me regji të Esat Musliu.
 
[[pl:Arben Derhemi]]
5.352

edits