Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Robotët/Kërkesë për miratim/Addbot"

U kthye versioni 1291085 i bërë nga Albanian eagles (diskutimet)
vNo edit summary
(U kthye versioni 1291085 i bërë nga Albanian eagles (diskutimet))
 
Lutfi Spahiu
== [[User:Addbot|Addbot]] ==
Hej, bre njerez a e dini?
{{Bot i ri|Addbot}} <!-- If this is not the first request, use {{Bot i ri|Addbot|Request#}} -->
Kush ka ken Lutfi Spahia
 
Krejt ju do ta njihni
'''Operator:''' [[User:Addshore|Addshore]]
Masi t'u them nja dy fjale t'arta...
 
Ka pas ken nji burre i gjate
<!--Automatik: Specify whether supervised or unsupervised -->
Me mustek e me shtat t'larte
<!--I shoqëruar: User must manually confirm every change -->
Ka ken nji burre besnik
'''Automatik apo i shoqëruar:'''Automatik
Qi prej lufte kurre s'ka ik
<!--Programming language-->
Balle nalte ai luftoi
'''Gjuhë programimi:'''PHP own code
Dhe burrnisht Lumen perfaqsoi
 
Jo me arme, e force, e dhune
<!--Please keep Function Summary SHORT-->
Po me men, me fjale, e pune
'''Përmbledhja e përdorimit'''Removing interwiki links from pages that already have there links on wikidata,will only run after wikidata rolls out onto this project language.
Ky Lutfia burre zamani
 
U ka dredh dhe Serp dushmani
<!--How much time it edits-->
Se n'at Prizren ai ka shkue
<!--(e.g. Always, daily, once,...)-->
Dhe nji fjale e ka cue:
'''Periudha e redaktimit''' ''(p.sh. gjithnjë, përditë, njëherë,...)''''':'''Always (until all IW are gone and on wikidata)
"Ta bashkojme ket Shqipni
 
Me Kosove ta bajm nji"
<!--Edit rate requested should be no faster then is required to complete/maintain the task-->
Se ka ken nji geg' me men
'''Ritmi i redaktimeve:'''
Iu ka ndi zani n;Kuvend
 
Lindun, rritun n'Kolesjan
<!--For existing bots only-->
Per ket ven jeten ka dhane.
<!--Has already bot flag (Yes/No)-->
Per ket ven ai eshte tretun
'''Ka titullin?''' ''(Po/Jo)''''':''' [http://toolserver.org/~vvv/sulutil.php?user=Addbot Yes]: en,nl,no,he,sl,it
Per ket ven kockat si kan mbetun.
 
U mundue sa qe gjalle
<!--List full function details here-->
Per me pa kombin bashke kish mall
'''Hollësitë e përdorimit:'''Removing interwiki links from pages that already have there links on wikidata,will only run after wikidata rolls out onto this project language. Bot already has 600,000 edits on the above wikis with no errors. [[Përdoruesi:Addshore|Addshore]] ([[Përdoruesi diskutim:Addshore|diskutimet]]) 1 mars 2013 21:25 (CET)
Masnej si s'muni me e bashkue
 
Per mos me u vra u largue.
=== Diskutimi ===
Arratisun me shpirt t'vrame
<!--(Discussions here/Diskutimet këtu)-->
La familjen per nji komb t'tane
The sul you kinked to is for a user called [[w:sq:User:SantoshBot]]. While you here applied with addbot. --<small style="background:#000">'''&nbsp;&nbsp;[[User:Eagleal|<span style="color:#fff">eagle</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="color:#fff;background:#f00">al</span>]]&nbsp;'''</small> 1 mars 2013 23:41 (CET)
UDB iu ka ngjite mas veti
:Sorry I seem to have copied and pasted that link without correcting the name which I have now done! [[Përdoruesi:Addshore|Addshore]] ([[Përdoruesi diskutim:Addshore|diskutimet]]) 2 mars 2013 00:38 (CET)
Per mos me e lan t'gjalle ket t'shkretin
 
I kan cu ata nji grue
=== Votimi ===
Edhe kjo e ka helmue
<!--(Votes here/Votimet këtu)-->
Nji amanet t'funit ka pas
Djalin ka dash me e lan mas
Ka dash i shkreti me e pa
At kolopuc t'vogel si la...
Pra shqiptar kudo qi t'rroni
Lutfi Spahine mos e harroni
Se u dergj, u tret, u tha
Per ket komb t'bashkuem me e pa....
17

edits