Ndryshimi mes inspektimeve të "Born This Way"

211 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 48 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q164646 (translate me))
{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}}
'''Albumi "Born Thisthis way" eshte Way'''albumi ështëi dhedyte dytëi albummbretereshes ngase këngëtarjapopit [[Lady Gaga]].
Albumi ka qene i rrymes pop/dance dhe ka shume eksperimentime me roc n roll , synth pop dhe rock.
Albumi ka qene i inspiruar nga kengetare si Whitney Huston ,Madonna, George Michael dhe prince. [[Lady Gaga]].
 
[[Kategoria:Albume]]
Anonymous user