Dallime mes rishikimeve të "4 Maj"

16 bytes added ,  9 vjet më parë
v (Bot: Migrating 146 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2549 (translate me))
* [[1980]] - [[Josip Broz Tito]], politikan jugosllav,
* [[1986]] - [[Branko Belan]], regjisor filmi kroat
2001 Andi Basha
 
== Festa dhe përvjetore ==
Anonymous user