Dallime mes rishikimeve të "Albanians Got Talent"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1113841 (translate me))
| formata_e_figurës = 1080i ([[16:9]] HDTV)
| krijuesi = [[Simon Cowell]]
| prezantuesi = Albana Osmani dhe [[Benet KaçiKaci]]
| gjykatësi = Altin Basha, Rovena Dilo dhe Armend Rexhepagiqi
| kanali = [[Top Channel]]
3

edits