Dallime mes rishikimeve të "Kategoria:Planetë"

GDKJF
v (Bot: Migrating 105 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2944685 (translate me))
(GDKJF)
--[[Speciale:Kontributet/46.99.50.111|46.99.50.111]] 21 korrik 2013 21:28 (CEST)TOKA JON ESHT E RRUMBULLAKE DHE ESHT ME NJE FORM TE SEFERES
''kategoria për [[planeta]]''
MADJE AMERIKANET JAN SHUM TE GUXIMSHEM QE SHKOJN QDO VIT NE N
PLANETE JAN SHKUAR NEN PLANETIN HENE ATY KU NUK KA UJ USHQIM
DHE ME RENDESI NUK KA AJR ATY KA VETEM PLUHUR POR SHKENCTAR TE ZHUAR I KAN BER ANIJET KOZMIKE DHE PAISJE MADJE KAN VIZITUAR PLANETIN MARS JUPETRIN
FALIMINDERIT
[[Skeda:BIJONITA PAJAZITI|parapamje|default]]
 
=== Titulli === TOKA DHE SHKECTARET
[[Kategoria:Astronomi]]
 
<ref></ref
Anonymous user